19 gru '23

Pracuj w Low-Code!

Pracuj w Low-Code!

Dlaczego? Badania pokazują, że technologie low-code to przyszłość IT. W roku 2024 aż 65% nowych rozwiązań będzie stworzonych z wykorzystaniem tej technologii. Zostań częścią tego trendu i dołącz do naszej ekipy.

Kim jesteśmy? W Clocklike Minds mamy na koncie ponad 50 projektów zrealizowanych w przynajmniej 12 krajach. Działamy globalnie tworząc nowoczesne rozwiązania w różnych branżach (bankowość, farmacja, sektor publiczny i ubezpieczenia to nasze największe koniki).

Jak pracujemy? W Clocklike Minds zależy nam na tym, aby cały zespół systematycznie podnosił swoje kompetencje.

 

 

Nowi pracownicy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z low-code mogą liczyć na odpowiednie szkolenia, ale co ważniejsze na ludzi, którzy na tej i pokrewnych technologiach zjedli zęby. Eksperci odpowiedzą na każde Twoje pytanie i doradzą w trakcie wykonywania praktycznych zadań – to właśnie kultura pracy w Clocklike Minds.

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie w przedziale 6.000 – 12.000 złotych (w zależności od wykształcenia, doświadczenia, posiadanych umiejętności i oceny podczas interview)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • praca zdalna lub hybrydowa
  • program mentorski (rozwijamy naszych pracowników poprzez indywidualny mentoring i pracę 1-1. Naszym celem jest przygotować Cię do bycia konsultantem i developerem PEGA)
  • pomoc w certyfikacji (W ramach rozwoju ścieżki zawodowej w technologii PEGA pomagamy w zdobywaniu kolejnych certyfikatów, które potwierdzają zakres Twoich umiejętności).

Oczekiwania:

Poszukujemy osób umiejących posługiwać się dowolnym językiem programowania. Jednak głównymi kryteriami selekcji są otwarty umysł, chęć nauki, kreatywność oraz innowacyjność.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, chcesz tworzyć systemy dla największych firm międzynarodowych, poznać ich procesy biznesowe i mieć faktyczny wpływ na ich funkcjonowanie, dołącz do nas.

Prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres biuro@clocklikeminds.com

 

 

 


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę