24 cze '20

Praktyki studenckie – konsultacje online

Drodzy Studenci, zbliżamy się do końca semestru, dlatego też przypominamy Wam o konieczności odbycia praktyki studenckiej.

Specjalnie dla Was już od 5 maja 2020, zostały uruchomione wirtualne konsultację dotyczące odbywania i zaliczania praktyk, z których nadal można korzystać.

Aby skorzystać z konsultacji należy zapisać się na dyżur na daną godzinę do pracownika Biura Promocji i Przedsiębiorczości, Pani Agnieszki Cepielik.
Po zapisaniu się na dyżur, pracownik skontaktuje się z Państwem poprzez aplikację MS Teams zgodnie z kolejnością zapisów, więc należy mieć włączoną aplikację w godzinach trwania dyżuru, na który się Państwo zapiszecie.

Zachęcamy do zapisów i korzystania z konsultacji.

Pamiętajcie, możecie również wysyłać swoje zapytania odnoście zasad zaliczania i odbywania praktyki studenckiej oraz wymaganych dokumentów przez system SUSZI.