9 mar '06

PREZENTACJA CAMP AMERICA

Jeżeli interesuje Cię wyjazd do USA z programem Camp America lub Resort America – nie wahaj się i przyjdź na prezentację! Ten program pozytywnie zmieni Twoje życie, a doświadczenie i energia uzyskane w USA pomogą Ci zdobyć dobrą pracę w Europie. Program jest tani, bezpieczny i sprawdzony przez tysiące polskich studentów. Jednocześnie, według aktualnych sondaży, pracodawcy preferują pracowników z autentycznym amerykańskim doświadczeniem. Przyjdź na prezentację pt. „Praca wakacyjna w USA” i umów się na rozmowę konsultacyjną – im wcześniej się zgłosisz, tym mniejsza opłata wstępna i tym większa szansa na wyjazd! Podczas prezentacji oraz na rozmowie konsultacyjnej uzyskasz mnóstwo informacji na temat najbardziej znanego programu wymiany kulturalnej na świecie, jakim jest Camp America. Uczestnikom prezentacji przysługują specjalne zniżki!

NAJBLIŻSZA PREZENTACJA:

14 marca (wtorek), godz. 14:00

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

Al. Kijowska 14, Kraków, SALA NR 8

Przyjdź i przekonaj się, dlaczego właśnie z nami warto spędzić wakacje w USA!

Więcej szczegółów na www.campamerica.pl „