13 sty '06

Prezentacja firmy RINF

Wszystkich studentów zapraszamy na prezentację firmy RINF Sp. z o.o., która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 16 stycznia w godzinach 16:00-17:00 w sali nr 1 AK4 Centrum Obsługi Studenta.
RINF Sp. z o.o. jest młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą we Wrocławiu. W 2003 roku została ona wyodrębniona ze struktur firmy Tantum Centrum Kompetencyjne (firma doradcza i szkoleniowa, powstała w 2001 roku) i od tego czasu działa na polskim i zagranicznym rynku jako niezależny podmiot. RINF został powołany do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na usługi business to business, głównie szeroko rozumiany outsourcing kadrowy. Ponadto firma dostarcza efektywne rozwiązania informatyczne i doradza w zakresie zarządzania i integracji systemów informacznych i teleinformatycznych. W ramach outsourcingu kadrowego pozyskuje najlepszych specjalistów z poszczególnych dziedzin IT, a te doświadczenia pozwalają budować zespoły projektowe w ramach struktur firmy.