19 paź '06

PricewaterhouseCoopers – praktyki (termin składania aplikacji do 31 pa

Drodzy,

w tym roku PricewaterhouseCoopers ponownie przygotował dla Was ciekawa ofertę, między innymi nowe konkursy, do uczestnictwa w których gorąco zachęcamy:
– Price Wars – dwuetapowy, oparty o rozwiązywanie case’ów konkurs on-line przeznaczony dla studentów IV i V roku. Do wygrania szkolenia, publikacje i firmowe gadżety. Start 3 listopada.
– Na tropie PwC – kierowany do studentów I-III roku cykliczny konkurs internetowy, z wiedzy na temat PwC i świadczonych przez nas usług. Do wygrania m.in: iPod’y, pendrive’y i publikacje. Start w styczniu.
– Law Games – specjalnie dla prawników przygotowaliśmy wspólnie z ELSĄ kolejną edycję tego prestiżowego wydarzenia. Najlepsze rozwiązanie naszych kazusów nagradzamy praktykami. Szukajcie na uczelniach plakatów promujących to wydarzenie!
Więcej informacji na stronie www.pwc.com/kariera

Pamiętajcie także o naszych praktykach i stażach:
Jeśli jesteś na IV lub V roku, do 31 października czekamy na Twoją aplikację na praktyki w dziale audytu oraz usług doradczych. Do 5 grudnia masz czas, aby aplikować do pracy w dziale doradztwa podatkowego oraz do działu audytu w Holandii. Aby wziąć udział w rekrutacji wypełnij formularz on-line na stronie: www.pwc.com/kariera
Praktyki w prestiżowej firmie to doskonały sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej. Jeśli nie spróbujesz swoich sił w procesie rekrutacji, możesz później żałować, że nie dałeś sobie szansy. Zapraszamy!

Gorąco pozdrawiamy,

zespół rekrutacyjny PricewaterhouseCoopers.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę