12 gru '06

PricewaterhouseCoopers

Na tropie PwC

Konkurs „Na tropie PwC” to nasza nowa propozycja dla młodszych studentów, czyli osób z lat I-III. Wprawdzie zadanie uczestników nie będzie trudne, ale mamy nadzieję, że dzięki poszukiwaniu odpowiedzi na pytania konkursowe, będziecie mieli okazję lepiej poznać naszą firmę.

Już 15 grudnia na stronie www.pwc.com/kariera pojawi się formularz zgłoszeniowy. Sam konkurs rozpoczyna się 5 stycznia 2007 roku i trwa do 2 lutego. Zadaniem uczestników będzie udzielenie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania, które będziemy zamieszczać dwa razy w tygodniu na stronie poświęconej konkursowi. Wśród osób, które nadeślą komplet prawidłowych odpowiedzi, rozlosujemy nagrody. Będą to między innymi:
· I miejsce – iPod +zestaw książek i publikacji
· II miejsce – odtwarzacz mp3 +zestaw książek i publikacji
· III miejsce – pendrive +zestaw książek i publikacji.

Dodatkowo 30 wylosowanych uczestników zostanie zaproszonych na szkolenie do biura PwC w Warszawie.