19 maj '08

Program – Ambasador – Grupy Żywiec

Program Ambasador został stworzony dla studentów, którzy zastanawiają się jak pogodzić studia dzienne, zdobywać doświadczenia zawodowe i jednocześnie dostawać dodatkowe „kieszonkowe”.
Ambasadorzy są odpowiedzialni za kreowanie wizerunku pracodawcy w swoich ośrodkach akademickich. Wspierani są przez koordynatora programu, biorą udział w spotkaniach i szkoleniach, a także pomagają w tworzeniu strategii działań wizerunkowych.

Jeżeli
– jesteś aktywnym i zaangażowanym studentem 2-4 roku
– masz głowę pełną pomysłów
– doskonale odnajdujesz się w swoim ośrodku akademickim

… To znaczy, że możesz być Ambasadorem Grupy Żywiec!
Jak zostać Ambasadorem?
Wystarczy, że do 31 maja przygotujesz plan promocji Grupy Żywiec jako Pracodawcy w Twoim ośrodku akademickim na rok 2008/2009.
Projekt ten może mieć dowolną formę.
Należy jednak pamiętać o tym, aby zaproponowane przez Ciebie rozwiązania były ambitne i oryginalne, ale jednocześnie realne i określone w czasie.
Jako Ambasador Grupy Żywiec
– zyskasz cenne doświadczenie zawodowe!
– nauczysz się prowadzić profesjonalne projekty
– rozwiniesz swoje umiejętności organizacyjne i prezentacyjne
– będziesz brał udział w spotkaniach i szkoleniach
– otrzymasz materiały promocyjne
– dostaniesz miesięczne kieszonkowe na okres roku akademickiego
Terminarz rekrutacji
I ETAP – wypełnij formularz aplikacyjny dostępny na naszej stronie i załącz w nim swój plan promocji Grupy Żywiec w środowisku akademickim – do 31 maja 2008r.
II ETAP – wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie w naszym Biurze w celu zaprezentowania swojego planu promocji – do 20 czerwca 2008r.
Autorzy najlepszych prac zostaną Ambasadorami Grupy Żywiec w roku akademickim 2008/2009.
POWODZENIA!
PS. Wejdź na www.kariera.grupazywiec.pl i przeczytaj co o sobie mówią tegoroczni Ambasadorzy!