19 sie '15

Program Partnerski- Oferta dla studentów

Dołącz do Programu Partnerskiego i promuj najlepszy produkt telematyczny na rynku!
Kończysz studia i chcesz budować swoją ścieżkę kariery? Pasjonujesz się nowymi technologiami? Jesteś ambitny i przedsiębiorczy? Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do Programu Partnerskiego PLUSGPS Q4B!

Jesteśmy nowoczesną firmą z branży telematycznej. Tworzymy rozwiązania, które wspierają prace przedsiębiorstw w zakresie technologii, zarządzania i kontroli. Dostarczamy narzędzia z obszaru telematyki, lokalizacji GPS i beacon. Na rynku działamy wiele lat, od samego początku kierując się tymi samymi zasadami. Słuchamy naszych Partnerów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Wierzymy, że receptę na rynkowy sukces uzupełniają partnerskie relacje z pracownikami i dbanie o ich rozwój.
Współpracujemy z przedsiębiorstwami z Europy i państw Bliskiego Wschodu. Dynamicznie się rozwijamy i budujemy struktury w całym kraju. Dlatego szukamy do współpracy ambitnych osób, które pasjonują się nowymi technologiami.
Oferujemy jasne zasady i wsparcie w codziennej pracy. Udostępniamy platformę sprzedażową, dzięki której masz dostęp do swoich wyników finansowych i prognoz. Gwarantujemy szkolenie merytoryczne i pakiet niezbędnych narzędzi. Wierzymy, że współpraca z PLUSGPS Q4B to znakomity sposób na rozpoczęcie kariery zawodowej!

Co jeszcze zyskujesz współpracując z nami?
 Nie musisz angażować własnych zasobów finansowych.
 Rozpoczynasz swoją karierę w dynamicznej, nowoczesnej firmie.
 Nie płacisz za narzędzia i reklamę.
 Kreujesz dochód już w pierwszym miesiącu naszej współpracy.
 Zarabiasz coraz więcej, i to nawet wtedy, gdy nie pozyskujesz aktywnie Klientów.
 Masz kontakt z najnowocześniejszymi technologiami.
 Tworzysz wartościowe aktywa, które są w pełni Twoją własnością.

Napisz do nas! Poznamy się, odpowiemy na Twoje pytania i porozmawiamy o szczegółowych warunkach współpracy. Nasz adres mailowy: partner@plusgps.eu


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę