23 kw. '08

PROGRAM PRAKTYK DLA STUDENTÓW W .apeiro

Zajęcia praktyczne w .apeiro to program praktyk dla studentów, którzy chcą poznać specyfikę pracy
w kosmicznej branży agencji interaktywnych. Możliwości jest kilka – można wdrażać się w szaleńcze tempo pracy project managerów, ostrzyć zęby na reklamowych bannerach, kreować abstrakcyjne Flashowe animacje lub tworzyć magiczne PHPowe kody. Nie wymaga się od studentów doświadczenia, a jedynie bycia chłonnym wiedzy niczym Pan Gąbka.

Czego dotyczą praktyki:

Praktykant może działać w jednym z wielu obszarów pracy agencji interaktywnej:
· Technologia – poznasz tajniki pehapa, flasha i triki najlepszych htmlowców. Pod okiem doświadczonych programistów poznasz specyfikę pracy nad projektami internetowymi. Jeśli masz już pewne doświadczenie, otrzymasz część projektu do samodzielnej pracy.
· Design – jeśli masz zmysł artystyczny, lubisz projektować lub rysować być może zainteresuje cię właśnie design. Nie musisz mieć doświadczenia – nabędziesz je pod okiem najlepszych. Dodatkowo poznasz tajniki usability, bo uważamy, że jest równie ważne jak ładny obrazek.
· Reklama internetowa – obecnie prawie żadna ze szkół wyższych nie uczy praktyk związanych
z reklamą internetową. Jeśli chciałbyś wiedzieć, co oznaczają groźno brzmiące skróty: CPM, CPA, ROI, to masz okazję poznać je w praktyce.
· Projekty internetowe – dział projektów internetowych to skomplikowany organizm, którego mózgiem są project managerowie. Pod ich okiem możesz poznać wieloetapowy proces powstawania koncepcji, wykonania i wdrożenia serwisów. Pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że przy projekcie może pracować do kilkunastu osób i tylko sprawna organizacja zapewnia sukces.
· A jeśli nie wiesz, co jeszcze chcesz robić, a pasjonuje Cię Internet, to damy Ci szansę poznania specyfiki pracy w agencji, sam zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Podczas miesięcznych lub dwumiesięcznych praktyk będziesz pracował w jednym z działów lub w kilku z nich. Jeśli uznamy, że czujesz się w sieci jak Nemo w wodzie, to będziesz mógł się wykazać pracując nad autorskim pomysłem. Wdrożysz go w życie z naszą pomocą.

Dla kogo przeznaczone są praktyki:

Dla studentów z III, IV i V roku. Musisz tylko znaleźć co najmniej kilkanaście godzin tygodniowo na pracę u nas. My, niczym Elastyna z Iniemamocnych, elastycznie dostosujemy się do Twojego grafika zajęć.
Najważniejszym warunkiem jest chęć nauki, poznania realiów pracy zespołowej oraz miłość do Internetu
i wszystkiego, co z nim związane. Dajemy szansę wszystkim – dobre chęci i głowa pełna pomysłów są najwyżej ocenianymi elementami podczas rekrutacji .

Jak aplikować:

Wystarczy, że wyślesz swoją aplikację, list motywacyjny albo po prostu link do twojej strony, bloga lub portfolio na adres: praktyka@apeiro.pl Skontaktujemy się z wybranymi osobami i umówimy na spotkanie. Liczy się dla nas szczera i prosta komunikacja – nie musicie tworzyć niezwykle poprawnych [czytaj: szalenie nudnych] listów motywacyjnych 🙂

W razie pytań kontaktujcie się z Kasią lub Łukaszem:

Katarzyna WitasPR managerkw@apeiro.pl692 262 991 Łukasz Mikulskiproject group leaderlm@apeiro.pl012 638 30 11


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę