27 mar '08

PROGRAM PRAKTYK LETNICH 2008

Mieszko, producent takich marek jak Zozole, Amoretta i Chocoladoro. Nasze zaangażowanie w rozwój pracowników zostało docenione – otrzymaliśmy prestiżową nagrodę PRACODAWCY ROKU 2006 w branży FMCG.

Program Praktyk Letnich 2008

O programie

Program Praktyk Letnich to propozycja dla studentów wszystkich kierunków studiów. Szukamy inteligentnych, pracowitych, ambitnych, aktywnych i odważnych osób, którzy dzięki swojej pasji mogą wiele wnieść do Mieszko.

Dzięki udziałowi w programie dajemy Wam szansę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w samodzielnych projektach, korzystanie z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów oraz zweryfikowanie wiedzy akademickiej w realiach biznesowych.

Miasto odbywania praktyki:
Racibórz lub Warszawa

Termin odbywania praktyki:
W zależności od działu praktyka trwa od 1 do 3 miesięcy w miesiącach letnich (lipiec-wrzesień). W tym czasie realizujesz projekt wynikający z realnych potrzeb biznesowych firmy w wybranym dziale.

Działy, w których będzie się odbywać praktyka to:
– Dział Eksportu,
– Dział Sieci Handlowych;
– Dział Wspomagania Decyzji Finansowych (Finanse i Controlling),
– Dział HR (Rekrutacja i Rozwój Pracowników),
– Dział Badań, Rozwoju i Technologii,
– Dział Produkcyjny,
– Dział Zapewnienia Jakości,
– Dział Techniczny (IT),
– Biuro Obsługi Zarządu.

Sposób aplikowania:
Jeżeli jesteś zainteresowany, aplikuj wypełniając formularz on-line, znajdujący się na stronie www.mieszko.com.pl (kariera – praktyki).

Znajdziesz tam także opis projektów realizowanych w trakcie praktyk oraz inne informacje dotyczące projektu.