12 mar '14

Program Rozwojowy dla Absolwentów EKSTRAKLASA

Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Rozwojowy dla Absolwentów EKSTRAKLASA skierowany do absolwentów uczelni wyższych.

Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia.
W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, realizowanym w różnych obszarach biznesu.
Zapraszam do udziału w rekrutacji na:

• Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Operacjach (sklepach Tesco) na terenie całego kraju. Jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska Kierownika Sklepu po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 13 kwietnia 2014.

• Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach bądź Teresinie – do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków logistycznych lub pokrewnych. Rekrutacja na program potrwa do 13 kwietnia 2014.

• Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 13 kwietnia 2014.

• Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Finansów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – program jest skierowany przede wszystkim do absolwentów magisterskich studiów wyższych na kierunkach finansów, bankowości, rachunkowości, ekonomii oraz zarządzania (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Program trwa 3 lata i pozwala zdobyć doświadczenie zawodowe oraz profesjonalne kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości zarządczej (CIMA). Rekrutacja na program potrwa do 13 kwietnia 2014.

• Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa realizowany w Dziele Marketingu w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – do udziału szczególnie zapraszamy absolwentów kierunków marketing i zarządzanie lub pokrewnych. Rekrutacja na program potrwa do 13 kwietnia 2014.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy menadżerskie i praktyki”.
Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na Naszej stronie www.tesco.pl/kariera.

Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się na przełomie kwietnia i maja 2014 a Centrum Oceny zaplanowane jest na początku czerwca 2014.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę