10 paź '13

Program Rozwoju Młodych Talentów

„Zgraj się z karierą! mBank zaprasza do udziału w nowej edycji Programu Rozwoju Młodych Talentów.

W mBanku tworzymy przeboje bankowości. Poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do nas w ramach jednego z siedmiu profili.

Czekamy na przyszłe gwiazdy:

IT, Analiz, Biznesu, Marketingu, Prawa, HR oraz Inwestycji.

Każdy profil to unikalne kompetencje i wyzwania. Jeśli chcesz poznać swój indywidualny rytm kariery odwiedź www.bankowetalenty.pl.

Specjalnie dla przyszłych bankowych talentów przygotowaliśmy także warsztaty w centralach mBanku w Warszawie i w Łodzi – spotkania odbywają się w październiku i listopadzie, szczegółowe terminy są dostępne tutaj.

Dlaczego warto zgrać się z mBankiem?

· Kiedy poczujesz nasz rytm, nie będziesz mógł długo ustać w miejscu. Program stażowy w mBanku jest rotacyjny, co oznacza, że będziesz miał szansę poznać co najmniej 3 różne departamenty Banku.

· Rozwój młodych talentów ma najlepsze wyniki pod okiem profesjonalisty. Dlatego podczas pobytu w każdym z departamentów możesz liczyć wsparcie ze strony opiekuna merytorycznego oraz koordynatora HR.

· Jeśli kontrakt – to koniecznie gwiazdorski. Podczas stażu oferujemy umowę o pracę wraz z wynagrodzeniem oraz pakiet benefitów. Możesz skorzystać z opieki medycznej, karty MultiSport i otrzymać zniżkę na naukę języków obcych.

· Induction Day, warsztaty z zakresu kompetencji miękkich oraz spotkania integracyjne – to tylko niektóre elementy planu Twojej koncertowej trasy w ramach programu.

· Zawsze możesz liczyć na informację, jak blisko jesteś statusu gwiazdy. Po każdym etapie stażu następuje formalna ocena pobytu. Otrzymasz informacje zwrotną, która pomoże Ci w rozwoju potencjału.

Poznaj swój unikalny rytm kariery, aplikuj na warsztaty oraz program i zgraj się z mBankiem na stronie www.bankowetalenty.pl”


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę