14 sty '14

Program stażowy w CEMEX!!!

Rozpocznij swoją zawodową podróż z CEMEX Polska

Chcesz wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach w praktyce? Interesuje Cię branża materiałów budowlanych i praca w międzynarodowej korporacji o wysokich standardach? Jeśli tak – zgłoś się już dziś na staż w CEMEX Polska!

W styczniu rusza nabór na program stażowy do Zespołu Jakości i Technologii Betonu
w CEMEX. Aktualnie poszukujemy sześciu kandydatów na stanowiska Stażysta-Technolog Betonu, którzy będą mieli okazję odbyć płatny, pełnoetatowy staż, trwający 2 lata!
Do udziału w rekrutacji zapraszamy przede wszystkim absolwentów Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechnik: Częstochowskiej, Krakowskiej, Śląskiej, Łódzkiej i Warszawskiej.

Jak wygląda program stażowym w CEMEX?
Jest to płatny, pełnoetatowy staż w jednym z naszych obszarów biznesowych: produkcji cementu, betonu towarowego oraz kruszyw lub w funkcjach korporacyjnych. Obecnie poszukujemy stażystów do Pionu Betonu.
Celem programu jest przygotowanie stażysty do przyszłej pracy na samodzielnym stanowisku, czyli zostania profesjonalistą w swojej dziedzinie.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Stażystom w CEMEX oferujemy:
*zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
*pracę w pełnym wymiarze godzin,
*wynagrodzenie oraz inne świadczenia wynikające z kodeksu pracy i wewnętrznych regulacji firmy,
*pomoc i wsparcie (w tym też merytoryczne) w realizacji codziennych zadań, pozwalające na zdobycie cennego doświadczenia i wejście w rolę specjalisty,
*ocenę i informację zwrotną na danym etapie realizacji staży oraz po jego zakończeniu,
*perspektywę pracy w dynamicznej firmie,
*poznanie zaawansowanych technologicznie narzędzi i systemów.

Jak zaaplikować na staże w CEMEX?
Informacje o aktualnych rekrutacjach na staże znajdziesz na naszej stronie www.cemex.pl w zakładce „Kariera” w sekcji „Kogo szukamy?”. Naszych ogłoszeń wypatruj też na pracuj.pl oraz stronach biur karier. Specjalista HR zweryfikuje złożone dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) i wybierze kandydatów do spotkań rekrutacyjnych, które odbędą się z udziałem z naszych kierowników i ekspertów z danego obszaru funkcjonalnego.

Jak przygotować się do spotkania rekrutacyjnego?
Przede wszystkim upewnij się, że doskonale znasz zapisy swoich dokumentów aplikacyjnych. Dowiedz się jak najwięcej o firmie, zastanów się, dlaczego to w CEMEX chcesz pracować.
Bezpośrednio przed spotkaniem rekrutacyjnym zwróć także uwagę na ubiór – to ważny element pierwszego wrażenia. Przesadny luz może zostać niechcący źle zinterpretowany przez naszego rekrutera. Zadbaj o schludny wygląd – ubierz się adekwatnie do charakteru pracy, która będzie wykonywana na danym stanowisku stażowym.
Bądź punktualny. Jeżeli pojawisz się 20 minut przed zaplanowanym spotkaniem – czekaj cierpliwie na wyznaczoną godzinę spotkania. Przyjście z kilkunastominutowym spóźnieniem nie wystawi Ci dobrego świadectwa. Pojawienie się w firmie na 5 minut przed czasem jest optymalne. Dobre przygotowanie do rozmowy zredukuje stres i doda Ci pewności siebie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej …
… wejdź na naszą stronę www.cemex.pl. Pomocne będą z pewnością nasze profile dostępne na GoldenLine.pl, Pracuj.pl, Facebooku oraz kanał na YouTube. Jeżeli cenisz współpracę, skuteczność działania, jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, lubisz myślenie koncepcyjne i innowacje, a dodatkowo jesteś dyspozycyjny, mobilny i gotowy do relokacji – dołącz do naszego zespołu i zgłoś się na staż w CEMEX Polska. Czekamy na Ciebie!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę