6 paź '14

PROJEKTOSONDA

KRAKOWSKIE STUDIO USER EXPERIENCE – EDISONDA ZAPRASZA STUDENTÓW SUM ORAZ ABSOLWETNÓW DOWOLNYCH KIERUNKÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE "PROJEKTOSONDA".

Laureaci poza iPadem Mini i czytnikami Kindle mogą wygrać dwumiesięczny, płatny staż w zespole EDISONDY. Co zrobić aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wejść na stronę internetową http://konkurs.edisonda.pl i rozwiązać zadani konkursowe.

Celem Projektosondy jest wyłonienie osób, które zainteresowane są tematyką User Experience i w przyszłości chciałyby zostać projektantami interakcji. Projektosonda z pewnością może to ułatwić.

Zadanie konkursowe zostało przedstawione w postaci krótkiego briefu. Na jego podstawie należy stworzyć prosty projekt serwisu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Ważnym elementem jest również przemyślenie tego, kim będą użytkownicy rozwiązania.

Gotowe projekty można przesyłać na adres konkurs@edisonda.pl do 31 października 2014 roku. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości organizatorzy zachęcają do kontaktu. Można to zrobić korzystając z danych znajdujących się na stronie internetowej Projektosondy.

Organizatorem konkursu jest Studio EDISONDA, zajmujące się projektowaniem oraz badaniem User Experience. EDISONDĘ tworzy multidyscyplinarny zespół konsultantów, posiadających różnorodne doświadczenie i wykształcenie. Firma współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi firmami, między innymi realizowała projekty we Francji, Norwegii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę