23 kwi '09

PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – INICJATYWA LESZKA CZARNECKIEGO

NOWA STRONA INTERNETOWA PROGRAMU „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ – INICJATYWA LESZKA CZARNECKIEGO”

Warszawa, 10 kwietnia 2009 – Ruszyła odświeżona strona www.przedsiebiorczosc.com. Zawiera więcej informacji, jest bardziej funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Można na niej znaleźć m.in., prezentacje przedstawione podczas spotkań Leszka Czarneckiego ze studentami czy materiały dla mediów.
Osobny link poświęcony jest zorganizowanemu w ramach programu konkursowi „Studiuję, pracuję, zarządzam”. Zainteresowani wzięciem udziału znajdą wszystkie informacje związane z konkursem, który adresowany jest do studentów, którzy łączą naukę z prowadzeniem biznesu. Oprócz relacji ze spotkań, które w ramach programu już się odbyły, można obejrzeć wiele dokumentujących je zdjęć oraz dowiedzieć się o zbliżających się imprezach. Warto również wejść na zakładkę „Media o nas”.
Czekamy na Wasze opinie pod adresem kontakt@przedsiebiorczosc.com.

Więcej informacji:
Anna Czywczyńska, ac@pov.pl
INFORMACJE DODATKOWE:
„Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego” to program stworzony z myślą o młodych ludziach, którzy wkraczając w dorosłość, chcą rozwijać własne kariery w biznesie. W ramach programu, organizowane są pod hasłem „Spotkania, panele, ciekawi ludzie” cykliczne debaty z udziałem studentów kierunków ekonomicznych. W spotkaniach biorą udział znani przedsiębiorcy, jak i sam twórca programu – Leszek Czarnecki, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach związanych ze początkiem kariery i drogą do sukcesu. Debaty te pozwalają wszystkim, którzy myślą o własnej firmie na skonfrontowanie swoich pomysłów z wiedzą
i doświadczeniem ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie. Spotkania mają charakter otwartej dyskusji.
Konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam” to część programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”, który oferuje młodym ludziom możliwość realizacji własnych pomysłów na biznes. Nagrodą jest możliwość stworzenia joint venture z Leszkiem Czarneckim. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.przedsiebiorczosc.com. Zgłoszenia na konkurs wysyłać można do 30 kwietnia br.
Partnerami przedsięwzięcia są: Bankier.pl, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Forbes, TVN CNBC Biznes oraz firma doradcza Deloitte.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę