10 lut '09

rekrutacja do YPI Consulting

„Wyjdź z cienia – dołącz do nas!” – pod takim hasłem na przełomie lutego i marca rusza tegoroczna rekrutacja do YPI Consulting.
Zapraszamy do siebie studentów:
• wszystkich kierunków,
• zmotywowanych i z inicjatywą,
• umiejących pracować w zespole,
• z umiejętnością efektywnej organizacji pracy,
• kreatywnych i pomysłowych,
• komunikatywnych,
• preferowany rok studiów: I-III.
W zamian oferujemy pracę przy ciekawych projektach, wśród interesujących ludzi i szansę na zdobywacie cennego doświadczenia.
Proces rekrutacji odbywa się wieloetapowo, od wypełnienia i wysłania aplikacji, poprzez rozmowę kwalifikacyjną, aż do Assessment Centre. Następnie wybrani kandydaci zostają zaproszeni do odbycia jednomiesięcznej praktyki, w czasie której realizują wspólnie z zespołem jeden wybrany projekt. Po tym okresie najlepsi otrzymują propozycję wstąpienia w szeregi organizacji. Pracy i wyzwań jest dużo, a jeszcze więcej można zyskać.
Young Professional Innovative to organizacja non-profit zrzeszająca aktywnych studentów, którzy biorą karierę zawodową we własne ręce. Stowarzyszenie działa od 2002 roku i prowadzi działalność gospodarczą świadcząc usługi z zakresu konsultingu i szeroko pojętego doradztwa, badań marketingowych, analizy rynków, pozyskiwania partnerów itp.
YPI Consulting realizuje koncepcję Junior Enterprise, która polega na umożliwieniu studentom poczynania pierwszych kroków w biznesie. Realizując realne projekty mają oni okazję zdobyć doświadczenie i umiejętności. Nie kończy się jednak tylko na nauce praktycznych rzeczy, YPI to także możliwość poznania interesujących ludzi i dobrej zabawy.
W całej Europie funkcjonuje ponad 200 Junior Enterprises. Pierwsze z nich powstały w 1967 roku we Francji. Od 1992 roku najlepsze JE są zrzeszone w JADE w siedzibą w Brukseli. Ich klientami przez ponad 30 lat działalności była większość międzynarodowych korporacji oraz jeszcze liczniejsze firmy lokalne. Partnerami JADE są między innymi Microsoft, PWC, Oracle, Baker & McKenzie. YPI Consulting jest członkiem–założycielem JADE Polska.
Jeśli masz ambicję robić coś znaczącego i czujesz, że możesz tworzyć wartość dodaną w zespole, zgłoś się do YPI Consulting. Na aplikację wraz z CV czekamy do 06.03.2009 roku. Szczegółowe informacje na temat firmy i realizowanych przez nas projektów oraz formularz aplikacyjny dostępne są na stronie www.ypi.pl.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę