11 wrz '13

Rozpocznij rok akademicki z „Eurostudentem”!

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok akademicki, a wraz z nim pierwsze w tym roku akademickim wydanie magazynu „Eurostudent” – bezpłatnego, ogólnopolskiego czasopisma dla studentów, dostępnego na uczelniach w największych miastach akademickich w Polsce w koszykach oznaczonych logiem „Eurostudenta”. Magazyn od lat ukazuje się aż w 100 tys. egzemplarzy!

Ideą magazynu jest dostarczanie studentom praktycznej, przydatnej wiedzy
z związanej z ich przyszłą karierą zawodową. Na dzisiejszym, wymagającym rynku pracy studenci często stoją przed różnego rodzaju wyborami, które bezpośrednio przekładają się na ich przyszłą pracę i karierę zawodową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów, Wydawnictwo Feniks Media Group, wydawca magazynu akademickiego „Eurostudent”, przygotowuje specjalne, karierowe wydania magazynu, poświęcone możliwościom i perspektywom pracy
w wybranych branżach.

Pierwsze październikowe wydanie w tym roku akademickim (nr 218) dedykowane będzie branży finansowej. W praktycznym raporcie postaramy się pokazać aktualną sytuację na rynku pracy w tym sektorze, a także możliwości rozwoju i ścieżki kariery dla studentów i absolwentów, jakie stwarza branża finansowa. Zarówno raport, jak
i pozostałe artykuły wzbogacone będą, jak zawsze, wypowiedziami specjalistów rynku pracy. W magazynie nie zabraknie również najnowszych informacji nt. ofert praktyk, staży i pracy.

Przed nami jesienna edycja targów pracy, dlatego też tematyka ta także pojawi się
w magazynie, a wydanie to kolportowane będzie dodatkowo na największych imprezach targowych w Polsce. Zaprezentujemy praktyczne porady i wskazówki dotyczące targów pracy, m.in. dlaczego warto wziąć w nich udział i w jaki sposób przygotować się do targów, aby dowiedzieć się jak najwięcej i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Artykułom na ten temat towarzyszyć będą porady specjalistów z dużych, renomowanych firm, dotyczące solidnego przygotowania się do targów i oczekiwań, jakie stawiają przed studentami sami pracodawcy.
W numerze także praktyczne kalendarium największych targów pracy w Polsce.

Magazyn dostępny będzie również w wersji multimedialnej na portalu www.eurostudent.pl, a wszystkie wydania wspierane będą przez wortal www.praktyki.eurostudent.pl, stanowiący internetową wersję cyklicznego zestawienia „Praktyki, staże, praca”, prezentującego firmy, oferty, terminy rekrutacji, praktyczne adresy itp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, absolwentów, osoby poszukujące pracy oraz tych, którym bliska jest szeroko pojęta tematyka karierowa do lektury tegorocznych wydań magazynu akademickiego „Eurostudent” w wersji tradycyjnej oraz w formie e-wydania, a także do odwiedzania stron: www.eurostudent.pl oraz www.praktyki.eurostudent.pl.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę