14 sty '14

Rusza rejestracja na marcową Konferencję Test Well 2014

Od 15 stycznia można zgłaszać chęć udziału w pierwszej edycji konferencji dla testerów, organizowanej przez Centrum Systemów Informatycznych ABB.

Wydarzenie jest dedykowane entuzjastom testowania, inżynierom jakości, programistom zaangażowanym w testowanie oprogramowania oraz menadżerom testów.

Do udziału zapraszamy zarówno początkujących testerów, którzy chcą poznać sprawdzone praktyki, jak również osoby z większym doświadczeniem, zainteresowane alternatywnymi sposobami pracy. Test Well to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i szukania rozwiązań dla wyzwań związanych z testowaniem oprogramowania.
W roli prelegentów wystąpią znani i cenieni w środowisku, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem testerskim – m.in. Yaron Tsubery, Beata Karpińska, Joanna Gajewska.

Konferencja odbędzie się dnia 6 marca w Krakowie, w Hotelu Park Inn by Radisson, przy ul. Monte Cassino 2. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konferencji.
Organizatorem wydarzenia jest Centrum Systemów Informatycznych ABB przy wsparciu merytorycznym Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę