15 paź '13

Ruszył konkurs Experience PwC !

Wiemy, że analizujesz i wyciągasz trafne wnioski. Interesujesz się finansami, prawem podatkowym lub branżą konsultingową. Jesteś studentem III roku studiów pierwszego stopnia, III – V roku jednolitych studiów magisterskich, studentem studiów drugiego stopnia lub absolwentem uczelni wyższej.

Na 100% chcesz pokazać nam, na co cię stać!

Podejmij wyzwanie – weź udział w IX edycji konkursu Experience PwC! Będzie to okazja do poznania naszej firmy i zdobycia cennych nagród. Przekuj swoją wiedzę oraz umiejętności na: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych, iPody, a nagroda główna to niespodzianka o wartości około 6000 zł.

„Jako jeden z nielicznych tego typu konkursów zwraca uwagę nie tylko na to, czy uczestnicy posiadają odpowiednią wiedzę uniwersytecką, ale także na to czy umieją pracować zespołowo i dobrze komunikują się między sobą.” – Katarzyna Iskierka, laureatka VII edycji konkursu.

Jak przebiega Experience PwC:

Etap 1: 7 października zaczął się test on-line z ogólnej wiedzy z wybranego obszaru: finansów, prawa podatkowego lub konsultingu. Uwaga na jego rozwiązanie masz czas do 28 października

Etap 2: Od 4 do 14 listopada zwycięzcy pierwszego etapu rozwiązują case study on-line, którego tematyka dotyczy wybranej wcześniej dziedziny.
21 listopada autorzy 30 najlepszych rozwiązań, otrzymują zaproszenie do udziału w Konferencji Finałowej.

Etap 3: Od 28 do 30 listopada odbywa się wielki finał.
Masz jeszcze wątpliwości czy wziąć udział w Experience PwC? Nie zastanawiaj się!

Pamiętaj: poziom umiejętności x ilość działań, które podejmujesz = sukces
Więcej informacji na www.experiencepwc.pl

Partnerzy konkursu
Wydawnictwo Naukowe PWN, empik school

Patroni medialni
Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl, Youngpro.pl, Absolvent.pl, Magazyn SEMESTR


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę