6 maj '20

Score Hunter-innowacyjna platforma edukacyjna!

Score Hunter to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji.

Dzięki swojej formie, scenariuszowi zajęć, tematycznym prezentacjom może być dla Wykładowców pomocą i                elementem urozmaicającym pracę ze Studentami i edukację w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, ochrony własnej tożsamości.

Składa się z prostych zadań, quizów, materiałów video umożliwiających studentom pozyskiwanie wiedzy w              łatwy i przyjemny sposób, gwarantując nagrody dla najlepszych graczy.

Dostępna jest zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych.
Z platformy skorzystało prawie 25 tys. studentów z ponad 120 uczelni biorących udział
w Programie Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Drogi Studencie jeśli zastanawiasz się czy wiarygodność to Twoja mocna strona, chcesz dowiedzieć się jak chronić swoją tożsamość, lubisz rywalizować i zbierać punkty to koniecznie odwiedź platformę już dziś!

Wskazówki jak rozpocząć korzystanie z platformy oraz instrukcja logowania do systemu Score Hunter w linku: Instrukcja logowania się na platformie Score Hunter