5 gru '08

Zapraszam serdecznie na spotkanie inauguracyjne projektu – PUNK KONSULTACYJNY

KIEDY: 16 grudnia 2008 roku wtorek godzina 11:00
GDZIE: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie

Specjalnie dla naszych studentów i absolwentów Biuro Karier WSZiB nawiązało współpracę z Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej, które kontynuuje program
w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 2.2.1. „Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości
i innowacyjności”

Jeśli planujesz otwarcie firmy lub kiedykolwiek zastanawiałeś się na temat prowadzenia własnego biznesu to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!!!

W jednym miejscu będzie można uzyskać wszelkie informacje związane z otwarciem własnej firmy, a co najważniejsze dowiedzieć się jak pozyskać dotacje na ten cel. Każdy, kto kiedykolwiek próbował zdobyć dane na temat dofinansowywania swojego biznesowego pomysłu ze środków publicznych wie, że nie jest to proste zadanie. W gąszczu informacji Ty dostaniesz pakiet danych specjalnie dostosowany dla Ciebie!

W załączniku zamieszczam informacje na temat projektu i spotkania.

Polecam serdecznie!
KATARZYNA KUCHTA – Biuro Karier WSZiB w Krakowie