11 gru '08

Sprawdź się!

„Sprawdź się!” – zachęca najbystrzejszych i najinteligentniejszych studentów jedna z czołowych firm konsultingowych, Accenture.

W połowie listopada, na stronie www.SprawdzamSie.pl ruszył konkurs zaprojektowany specjalnie dla pobudzenia najbardziej inteligentnych studentów w Polsce. Przygoda, do której zapraszani są studenci wszystkich uczelni i kierunków, składa się z 3 etapów, obejmujących quizy i gry zręcznościowe. Udział w projekcie wymaga refleksu, logicznego wnioskowania, umiejętności analitycznych, ambicji, a także odrobiny wytrwałości i zacięcia.

Każdy zarejestrowany uczestnik ma szansę przeżycia niepowtarzalnej przygody, która może być początkiem wspaniałej kariery.

Podobnie jak w codziennej pracy, tak i w ramach konkursu, Accenture daje osobom poszukującym intelektualnej przygody możliwość sprawdzenia się i zmierzenia z wyzwaniami. Gry są trudne, a pytania zawarte w quizie mogą z początku wydawać się niemożliwe do rozwiązania. Poziom tej zabawy jest wysoki, bo i wysoko oceniamy zdolności studentów. Liczymy na to, że udało nam się przygotować nie tylko dobrą rozrywkę – przy okazji udziału w zabawie każdy z uczestników ma szansę zagrać o swoją przyszłość zawodową. – mówi Kamil Korcz, szef rekrutacji w Accenture.

Poza atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi, jakie zwyczajowo oferowane są w konkursach dla studentów, tym razem można zdobyć także i ciekawe doświadczenie, o niewątpliwej, choć nieprzeliczalnej na pieniądze wartości. Pierwsza dziesiątka najlepszych graczy otrzyma szansę udziału w spotkaniu z najwyższą kadrą menedżerską Accenture oraz możliwość zdobycia doświadczenia w firmie konsultingowej o międzynarodowym zasięgu.

Accenture to firma, która od lat stawia na innowacje i dobre pomysły. Pomagamy naszym klientom działać efektywnie i nowocześnie – sami jesteśmy firmą, która wybiega w przyszłość i dlatego postanowiliśmy zaproponować studentom coś więcej, niż tylko zwyczajne super-nagrody, do których przyzwyczajają ich inne duże firmy. Wchodząc na stronę www.SprawdzamSie.pl można wygrać znacznie więcej: szansę na realizację swoich aspiracji w międzynarodowej firmie konsultingowej. – powiedziała Joanna Gierak-Onoszko, koordynator ds. PR w Accenture.

Kolacja z szefostwem Accenture to unikalna możliwość zaprezentowania się w przyjaznej atmosferze i poznania kluczowych osób, od których może zależeć zawodowy start.. Ponadto, Accenture oferuje nagrody w postaci szkolenia z umiejętności przydatnych nie tylko w biznesie.

„Accenture jest firmą innowacyjną, która swą siłę czerpie z otwartych głów i świeżych umysłów. Zależy nam na tym, aby najbystrzejsi i najbardziej pomysłowi studenci zmierzyli się z wyzwaniem, jakie przed nimi stawiamy. Zapraszamy wszystkich do sprawdzenia swoich talentów na www.SprawdzamSie.pl”


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę