3 kwi '07

Start w Karierę. PL

Start w Karierę. PL
Marzysz o prawdziwej karierze? Zaplanuj ją w Polsce!

Jeżeli chciałbyś znaleźć ciekawą, inspirującą, atrakcyjną, rozwijającą, pełną wyzwań pracę. Serdecznie zapraszamy Cię do wzięcia udziału w międzyuczelnianej debacie studenckiej, która odbędzie się 6 marca w godzinach 11.40- 14.00 w Sali Konferencyjnej Biblioteki Jagiellońskiej, Al. Mickiewicza 22 wejście od ul. Oleandry . Podczas spotkania eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, firmy Accenture oraz dyrektorzy personalni z największych firm działających w Twoim regionie zaprezentują praktyczne wskazówki jak świadomie budować karierę zawodową w oparciu o lokalny rynek pracy. Szczegóły debaty oraz program już niebawem znajdziesz na stronie internetowej kampanii www.startwkariere.pl

Międzyuczelniana Debata Studencka jest jednym z etapów ogólnopolskiej kampanii społecznej organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami oraz Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University . Partnerem kampanii jest firma Accenture, a organizację projektu wspiera Koło Młodych przy PSZK.

Kampania skierowana jest przede wszystkim do studentów i absolwentów wyższych uczelni. Jej celem jest promocja Polski jako atrakcyjnego miejsca do rozpoczęcia kariery zawodowej oraz zwrócenie uwagi studentów na istotę świadomego, strategicznego budowania swojej kariery.

Start w Karierę. PL to m.in. cykl międzyuczelnianych debat, które odbędą się w Warszawie 27 lutego, Krakowie 6 marca, Wrocławiu 29 marca, Łodzi 12 kwietnia oraz Gdańsku 26 kwietnia. Badanie dotyczące oczekiwań studentów względem rynku pracy, badanie pracodawców związane z potrzebami rekrutacyjnymi oraz cykl „Młode Polskie kariery”, do udziału w którym zaprosiliśmy młode osoby, którym udało się osiągnąć sukces zawodowy w Polsce.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat kampanii dostępne są stronie internetowej www.startwkariere.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę