17 sty '13

Startup Weekend Kraków

W lutym (15-17.02.2013) w Krakowie odbędzie się druga edycja Startup Weekend Kraków, spotkania wszystkich, którzy mają pomysł na biznes i pragną przybliżyć się do jego realizacji.

Idea Startup Weekend powstała w Stanach Zjednoczonych w 2007 roku i od tamtej pory przebojem zdobywa kolejne obszary, swoim zasięgiem obiegając już cały świat (http://startupweekend.org). Jest to 54-godzinne spotkanie ludzi kreatywnych, chcących spróbować swoich sił w biznesie, mających pomysł na siebie i nowe przedsięwzięcie z zakresu nowych technologii, Internetu i nie tylko.

Podczas spotkania uczestnicy dobierają się w grupy składające się z deweloperów, grafików oraz osób znających się na zarządzaniu i marketingu, po to, by wymyślić najlepszy startup (początkujące przedsiębiorstwo internetowe) i zostać zauważonym przez przybyłych na spotkanie inwestorów. Trzy dni i dwie noce – to czas, który można wykorzystać, aby przygotować prezentację i produkt, który ma szansę zwrócić uwagę jury i inwestorów, tym samym stwarzając szansę pomysłodawcom na zrealizowanie swojego planu. Do dyspozycji uczestników jest również zespół mentorów – ludzi, którzy odnieśli sukces w dziedzinie Internetu w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i udzielają cennych wskazówek początkującym przedsiębiorcom.

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszamy:

Na stronę internetową: http://krakow.startupweekend.org
Na profil na facebooku: http://www.facebook.com/swkrakow


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę