17 gru '07

STOP zanim wpuścisz Mikołaja do domu – konkurs AIP

Święta coraz bliżej? Udziela ci się nastrój radości i wyczekiwania? Zanim wyjedziesz do rodziny na święta, weź udział w Konkursie na Biznesplany. Jeśli masz pomysł na biznes to konkurs właśnie dla Ciebie. Nie musisz nawet wiedzieć jak wygląda biznesplan. Wystarczy, że będziesz miał pomysł, bezpłatne warsztaty zagwarantujemy my. Wejdź na www.biznesplany.pl i dowiedz się więcej.

Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy spisać swój pomysł na biznes, wypełniając formularz zgłoszeniowy ze strony www.biznesplany.pl i przesłać na adres konkurs@biznesplany.pl do 15 stycznia 2008 r. Partnerem IV Edycji Konkursu na Biznesplany jest Fundacja BRE Banku, która wspiera przedsiębiorczość i edukację ekonomiczną w kraju.

Zwycięzca konkursu otrzyma 10 tysięcy złotych i pełne wsparcie w prowadzeniu swojego biznesu. Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) dzięki swojemu doświadczeniu zagwarantują laureatom pełne wsparcie w prowadzeniu firmy. Faktury, umowy, prawne zawiłości. Prowadząc firmę w AIP będziesz mógł o tym zapomnieć. Nie czekaj do Nowego Roku, zgłoś swój pomysł na firmę już dziś!


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę