23 kwi '09

Strategiczny krok ku odpowiedzialności

Wątpisz w odpowiedzialność firm? Brak Ci wiedzy, jak tworzyć strategię CSR? A może nie wiesz, czym jest CSR? Rozwiej wątpliwości i ucz się od najlepszych – weź udział w Akademii Odpowiedzialnego Biznesu 2009, która odbędzie się w dniach 16-17 maja w Warszawie.
Na uczestników wydarzenia, organizowanego w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, czekają dyskusje panelowe i warsztaty z przedstawicielami firm należących do liderów w zakresie realizowania zasad społecznej odpowiedzialności. Interaktywna forma wydarzenia daje możliwość bezpośredniego dialogu z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zapoznają odbiorców z praktycznymi narzędziami CSR. Poprzez wskazywanie i analizowanie wartościowych przykładów mamy nadzieję zachęcić i zainspirować uczestników do odpowiedzialnych zachowań w biznesie. Podczas tegorocznej Akademii, której motywem przewodnim jest CSR jako strategiczne podejście do odpowiedzialności za własność, studenci i studentki dowiedzą się:
• w jaki sposób budować strategie CSR,
• jak odpowiedzialnie zarządzać własnością,
• jak wdrażają CSR najlepsi.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na www.lob.org.pl
Udział bezpłatny!!! Zgłoś się już dziś – liczba miejsc ograniczona!!!

Akademia Odpowiedzialnego Biznesu 2009 jest organizowana w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – partnerskiego programu Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz PricewaterhouseCoopers, Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy i Telekomunikacji Polskiej. Honorowy patronat nad konferencją objął Minister Skarbu Aleksander Grad.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę