2 gru '13

STUDENCIE, APLIKUJ DO Microsoft

Tylko w ubiegłym roku akademickim i w czasie wakacji w stażach organizowanych przez polski oddział Microsoft wzięło udział łącznie 230 studentów. Na staże w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013", można się zgłaszać przez cały rok poprzez strony dedykowane odpowiednio praktykom w Polsce, ale także w Europie czy Stanach Zjednoczonych http://www.microsoft.com/pl-pl/student/praktyki.aspx i www.microsoft.com/university.

Microsoft oferuje studentom praktyki w działach technologicznych i IT, ale także w takich departamentach jak sprzedaż, marketing czy HR. Firma jest również w gronie fundatorów inicjatywy „Grasz o staż", która jest ogólnopolskim konkursem organizowanym przez PwC oraz „Gazetę Wyborczą" i co roku umożliwia spotkanie pracodawców z wyróżniającymi się na rynku studentami i absolwentami.

Pełna informacja na temat praktyk, możliwości i korzyści, jakie im towarzyszą, znaleźć można w załączniku oraz pod adresem: http://www.microsoft.com/pl-pl/news/Press/2013/Oct13/Studencie_aplikuj.aspx

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, jaki nakręcili Paweł z Politechniki Gdańskiej i Zachariusz z Politechniki Poznańskiej, którzy w tym roku w wakacje wybrali się na 3-miesięczne praktyki do głównej siedziby Microsoft w Redmond (USA).


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę