17 kwi '13

Stwórzcie zespół i wygrajcie 25 000 zł!

Konkurs ABB IT Challenge 2013 – stwórzcie zespół i wygrajcie 25 000 zł!

ABB IT Challenge to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie projektów informatycznych rozwiązujących rzeczywiste problemy współczesnego świata. Motywem przewodnim tegorocznej, piątej edycji jest „zielone miasto”.

Konkurs skierowany jest do 2 lub 3-osobowych zespołów złożonych z osób posiadających status studenta dowolnej polskiej uczelni. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opisać swój pomysł na poprawę środowiska naturalnego w mieście przy użyciu technologii informatycznych i przesłać go do 5 maja.

Wybrane zespoły zostaną zaproszone do kolejnego etapu, w którym stworzą oprogramowania umożliwiające realizację zgłoszonego pomysłu. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody pieniężne (m.in. 25 000 zł dla najlepszego zespołu) i rzeczowe, a także możliwość współpracy ze specjalistami ABB przy wdrożeniu zaproponowanej koncepcji.

Więcej informacji: http://www.abb.pl/ITChallenge

Centrum Systemów Informatycznych jest częścią grupy ABB – globalnego lidera w dziedzinie technologii energetyki i automatyki. ABB realizuje szereg różnorodnych działań biznesowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie kontynenty świata. Działając w około 100 krajach i zatrudniając ponad 130 tys. osób, wytycza najwyższe standardy w branży.

W Centrum Systemów Informatycznych ABB w Krakowie i w Łodzi pracuje ponad 300 specjalistów z branży IT. Programiści, analitycy, szefowie projektów, specjaliści baz danych i projektanci aplikacji internetowych, odpowiedzialni są za funkcjonowanie globalnych systemów komputerowych ABB.

www.abb.pl/ISDeliveryCenter


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę