26 lut '15

Szkoleniu trenerów programu SPADOCHRON

Zachęcamy do udziaału w sztandarowym szkoleniu trenerów programu SPADOCHRON. Co to takiego?

SPADOCHRON to 5-dniowy warsztat dla osób planujących karierę, szukających pracy i zmieniających zawód. FISE prowadzi go dla doradców zawodowych, trenerów, coachów, nauczycieli i innych specjalistów, z myślą o przekazaniu bardzo ciekawej i skutecznej metodyki pracy z osobami potrzebującymi doradztwa zawodowego lub coachingu. Uczestnicy otrzymują bezterminową licencję na jej wykorzystywanie.

Jednym z filarów SPADOCHRONU jest bardzo dogłębna, a jednocześnie prosta diagnoza zasobów osobistych (umiejętności, talentów, cech osobowościowych). Metoda polega na tym, że uczestnicy przypominają sobie swoje osiągnięcia (nawet te małe), identyfikują zasoby osobiste, które ich do nich doprowadziły, a następnie w małych grupach dzielą się tym i udzielają sobie informacji zwrotnej. W ten sposób otrzymują dużo więcej informacji o sobie niż dzięki samej autoanalizie, a także silne wzmocnienie poczucia własnej wartości. Co ważne, nadają rangę poszczególnym zasobom – oddzielają te, które lubią wykorzystywać od tych, za którymi nie przepadają. Dzięki temu zmierzają nie tylko do poznania swoich predyspozycji, ale także preferencji zawodowych, a to przekłada się na poszukiwanie pracy, w której nie tylko jest się dobrym, ale też którą się lubi.

Inny ważny filar SPADOCHRONU to praktyczne poznanie najbardziej skutecznych metod aktywnego poszukiwania pracy.

Siłą SPADOCHRONU jest to, że bardzo mocno wpływa na postrzeganie siebie w kontekście zawodowym, pomaga odkryć zasoby osobiste, których nie jest się świadomym, nakreślić wizję dalszej ścieżki zawodowej i zdecydowanie zwiększa odwagę w dążeniu do jej realizacji. 5 dni, które mogą bardzo konstruktywnie wpłynąć na życie zawodowe. Gorąco polecamy!

Najbliższe terminy:
• Kraków, 9-13 marca 2015 r.
• Gdańsk, 16-20 marca 2015 r. (nowy termin)
Zgłoszenia – do 10 dni przed terminem.

Cena: 1500 zł netto (za 5 dni, 36 godzin). W przypadku finansowania ze środków publicznych, cena netto = cena brutto. Możliwe zniżki.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stornie: http://szkolenia.fise.org.pl/x/452506


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę