Targi Edukacji i Pracy w WSZIB – 13 kwietnia 2018
Serdecznie zapraszamy na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie organizowane wspólnie z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy
13 kwietnia 2018r. (piątek)
al. Kijowska 14
NIE WIERZ W PRZESĄDY! PRZYJDŹ I ZNAJDŹ WYMARZONĄ PRACĘ.
Wybierz bezpłatne zajęcia na które chcesz przyjść i zapisz się na stronie: www.wszib.edu.pl/targipracy
Nasi prelegenci:
Magdalena Woch – Knapik
Z wykształcenia technik hotelarstwa, technik prac biurowych sekretarz-asystent, pracownik do spraw personalnych, absolwent wydziału Zarządzania i Marketingu oraz Studiów Podyplomowych WSZIB w Krakowie. Z zamiłowania do pracy z ludźmi – trener i szkoleniowiec.
Budowanie wizerunku zawodowego za pomocą dokumentów aplikacyjnych
Głównym celem warsztatu jest udzielenie uczestnikom warsztatu wskazówek, co powinno zawierać poprawnie napisane C.V. Jak napisać list motywacyjny, aby nie powielać informacji z CV. Jak przekonać pracodawcę, że jesteśmy idealnymi kandydatami na dane stanowisko pracy. To lekcja budowania pozytywnego wizerunku zewnętrznego w oczach innych ludzi. Wiedza merytoryczna, ale również ćwiczenia praktyczne.
mgr Magdalena Pilawska
Z wykształcenia i zamiłowania pedagog, doradca zawodowy. Absolwentka UP w Krakowie
i Centrum Psychologii i Pedagogiki Politechniki Krakowskiej. Od 10 lat aktywizuje i pobudza do świadomego planowania kariery zawodowej klientów Młodzieżowego Centrum Kariery w Miechowie. Realizuje również projekty edukacyjno-zawodowe dla różnych grup beneficjentów.
Zmiękcz myślenie. Doceń siłę kompetencji miękkich!
Obserwacje i badania rynku pracy wskazują, że uniwersalne kompetencje miękkie są szeroko poszukiwane wśród kandydatów do pracy. Zapewne chciałbyś znaleźć wymarzoną pracę, odnosić sukcesy, działać w zgranym, przyjaznym zespole. Osoby o wysoko rozwiniętych kompetencjach społecznych i emocjonalnych osiągają więcej w biznesie i szybciej awansują. Podczas seminarium zastanowimy się nad siłą komunikacji, kreatywności czy współpracy w zespole.
Mateusz Zając
Od 2008 r. roku pracuje w Centrum Prawa Bankowego i Informacji, obecnie na stanowisku Regionalnego Dyrektora Programów Edukacji Ekonomicznej w Krakowie.
Członek Rady Programowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie do spraw współpracy ze Związkiem Banków Polskich w realizacji egzaminów Europejski Certyfikat Bankowca. Od 2012 r. wykładowca w programie Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, od 2016 r. wolontariusz w projekcie „Bankowcy dla Edukacji BAKCYL”
Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni.
Podczas spotkania szkoleniowego poruszone będą tematy rozwoju gospodarki elektronicznej i cyberbezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych form płatności, bankowości mobilnej i bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych. Sektor bankowy jest szczególnie narażony na cyberataki wobec swoich klientów, korzystających z bankowości elektronicznej i mobilnej. Cyberprzestępcy wykradają także nasze dane korzystając z naszej nieuwagi. Uczestnicy szkolenia poznają podstawowe zasady bezpiecznego wykorzystania Internetu, czyli tzw. „higieny w sieci”.
Więcej informacji:
Biuro Promocji i Przedsiębiorczości
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
e-mail: kariery@wszib.edu.pl k.kowalik@wszib.edu.pl
tel.: 12 635 68 10
tel.: 12 635 68 34