7 paź '08

TARGI KARIERY 29 PAŹDZIERNIKA w KRAKOWIE

Targi Kariery Polska to jedna z najważniejszych tego typu imprez w naszym kraju. NAJBLIŻSZE TARGI KARIERY ODBĘDĄ SIĘ 29 PAŹDZIERNIKA w KRAKOWIE. Organizator – Aromedia Polska – zaprasza do odwiedzenia imprezy studentów, absolwentów oraz osoby z wykształceniem, posiadające pierwsze doświadczenia zawodowe.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Kariery?
· Zorientujesz się, kogo szukają pracodawcy. Nie wszystko można wyczytać z ogłoszeń w gazetach a rozmowa na żywo z przedstawicielem firmy to najlepszy sposób żeby dowiedzieć się tego co chcesz wiedzieć o wybranej firmie.
· Wybierzesz formę pracy, która ci odpowiada a zobaczysz, jakie firmy oferują ten rodzaj zatrudnienia. Targi Kariery to nie tylko oferty zatrudnienia na pełnym etacie, to także liczne propozycje staży, praktyk czy pracy tymczasowej.
· Już podczas targów możesz złożyć dokumenty rekrutacyjne albo wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy. Jesteśmy pewni, że przy odrobinie szczęścia połączonego z odpowiednimi zdolnościami i wykształceniem, bardzo szybko zdobędziesz upatrzoną pracę.

Jak się przygotować do Targów Kariery?
· Przejrzyj ofertę wystawców na stronie www.targi-kariery.com .
· Przygotuj dokumenty potrzebne do rekrutacji. Zabierz ze sobą CV ze wszystkimi załącznikami (referencje, ksera świadectw ukończenia szkół i kursów).
· Warto wziąć długopis. Niektórzy spośród pracodawców poproszą cię o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na miejscu.
· Dobierz swój strój odpowiednio do tego, co chcesz osiągnąć – ubierz się tak jak na normalną rozmowę kwalifikacyjną. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

link bezpośredni do inf. o Targach Kariery w Krakowie 2008
http://www.targi-kariery.com/student/gdzie-i-kiedy.html


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę