15 paź '07

TARGI KARIERY POLSKA – 15 październik 2007

15 października w salach Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, młode, wykształcone osoby spotkają się z pracodawcami. Targi Kariery skupiają najlepsze firmy, oferujące pracę i praktyki oraz programy umożliwiające studentom i absolwentom podjęcie wyzwań zawodowych. Również młodzi specjaliści skorzystają z okazji spotkania się z obecnymi tam firmami. Atmosfera Targów Kariery sprzyja rozmowom i zawieraniu konkretnych ustaleń. Charakter tej imprezy gwarantuje komfort spotkań.

Organizator Targów Kariery, poleca wszystkim odwiedzającym rzetelne przygotowanie się do imprezy i rozmów z przedstawicielami firm. Spotkanie z pracodawcą podczas targów jest niemal tak samo ważne jak umówione spotkanie rekrutacyjne, tyle że tutaj spotyka się nie jednego pracodawcę ale kilku!

Instytucje wystawiające się na targach oferują bardzo wiele, ale trzeba pamiętać, że poszukują najlepszych. Należy wziąć pod uwagę to, że najlepszy absolwent, student czy specjalista nie zawsze oznacza kombinację tych samych cech czy wykształcenia.

Targi Kariery Polska
KRAKÓW: 15 październik 2007
godz. 10.00 – 18.00
Uniwersytet Jagielloński – Auditorium Maximum
ul. Krupnicza 35


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę