10 sty '13

Targi Kariery w Finansach i Bankowości

9 marca w Krakowie będą miały miejsce Targi Kariery w Finansach i Bankowości. Serdecznie zapraszani są studenci oraz absolwenci kierunków finansowych. Targi odbywają się w sobotę w godzinach 9.00-16.00.

Na Targach będzie można:
– zapoznać się z aktualnymi ofertami zatrudnienia i najnowszymi projektami biznesowymi najbardziej znaczących na rynku firm
– osobiście spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami
– nawiązać nowe kontakty biznesowe
– wysłuchać prezentacji branżowych
– wymienić się doświadczeniami z innymi fachowcami (ponad 250 specjalistów na każdych targach)
– a przede wszystkim znaleźć nową, satysfakcjonującą pracę

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja przez stronę
www.targikarierawfinansach.pl – na stronie głównej zobaczą Państwo odnośnik "przejdź do rejestracji online" – tam, proszę, o wypełnienie, w miarę możliwości, wszystkich pól. W uwagach proszę dopisać imię i nazwisko organizatora tychże targów – Izabela Fronczek.