6 maj '08

TARGI PRACY 14 maja w Centrum Biurowego Lubicz w Krakowie

Poszukujesz praktyki, stażu lub pracy?
Koniecznie przyjdź 14 maja (środa) do Centrum Biurowego Lubicz w Krakowie (ul. Lubicz 23) w godz. 10:00-15:00 Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów, absolwentów poszukujących pracy, praktyk, staży, jak również doświadczonych pracowników noszących się z zamiarem zmiany miejsca zatrudnienia.Targi w Centrum są okazją spotkania się z przyszłym pracodawcą, do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm i przedsiębiorstw rekrutujących. Uczestnicy będą mogli nawiązać współpracę z firmami mieszczącymi się zarówno w CBL, jak również firmami spoza Centrum, porozmawiać z pracownikami Urzędów Pracy, zaczerpnąć wielu istotnych informacji od Biur Karier Krakowskich Szkół Wyższych.

Odwiedzający Targi uzyskają również profesjonalne porady płynące bezpośrednio od pracowników dużych korporacji. Dodatkowo podczas Targów będzie można wziąć udział w prowadzonych przez wystawców prezentacjach.

Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Krakowa
Główny organizator Targów: Centrum Biurowe Lubicz
Współorganizatorzy: euroPiM, Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego.

Nie zmarnuj tej szansy!
Przyjdź na Targi!
Pomyśl o swojej przyszłości!

WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Wystawcy:

1. Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
2. Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
3. Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
4. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie
5. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
6. Capgemini
7. International Paper
8. PZU Życie SA
9. PZU SA
10. State Street Services (Poland) Limited Sp. z o.o.
11. IB Centrum
12. Invest Bank SA