4 lis '08

Targi Pracy AGH w Krakowie 6 listopada 2008 roku

Centrum Karier Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zaprasza wszystkich studentów i absolwentów na Targi Pracy, które odbędą się 6 listopada na ternie AGH (Al. Mickiewicza 30, paw. A0 – gmach główny).

W programie:
Godz.10:00 – 17:00 – udostępnienie stoisk i ofert dla studentów i absolwentów.

W TP AGH biorą udział wystawcy polskich i zagranicznych firm reprezentujących szeroki przekrój branż, a także wyróżniający się etyczną polityką kadrową i oferujący atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego. W większości przypadków jeden wystawca reprezentuje kilka oddziałów lub prowadzi akcje rekrutacyjne dla wielu różnych firm.

Na studentów i absolwentów czeka kilkaset oferty pracy stałej, bowiem pracodawcy cenią sobie możliwość bezpośredniej rekrutacji najlepszych specjalistów na rynku. Z roku na rok przybywa wystawców z długofalową polityką zatrudnieniową. Firmy dobierają swoje kadry już na wczesnym etapie edukacji i zachęcają do udziału w programach praktyk i staży studenckich (w tym płatnych). Przy stoisku Centrum Karier AGH m.in. oferty tych przedsiębiorstw, które nie mogły bezpośrednio uczestniczyć w wydarzeniu. Studenci początkowych lat studiów mogą liczyć na oferty pracy tymczasowej i wakacyjnej.

Ponadto:
– Prezentacje firm planujących zatrudnienie dużej liczby pracowników.
– Możliwość uzyskania najbardziej aktualnych informacji dotyczących planów rekrutacyjnych oraz stawianych przez firmy wymagań.
– Możliwość zapisu na bezpłatne szkolenia.
– Katalog targowy, który jest doskonałym przewodnikiem po ekspozycji targowej.
– Do wygrania laptop !!!

Targi Pracy AGH są dostępne dla wszystkich studentów i absolwentów, niezależnie od uczelni. Wstęp wolny.

Więcej o targiach, wystawcach i ofercie można przeczytać na: www.ck.agh.edu.pl/targi


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę