7 paź '15

Targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days

Największe targi pracy i praktyk Absolvent Talent Days już wkrótce w Krakowie!

Już 29 października w ICE Kraków Congress Center odbędzie się największe wydarzenie poświęcone rozwojowi kariery studentów i absolwentów w Polsce – Absolvent Talent Days. Szukasz pracy lub chcesz zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej? To Twoja szansa.

400 prestiżowych pracodawców z Polski i zagranicy, niemal 30 000 nowych ofert pracy i praktyk, warsztaty i spotkania z wybitnymi osobowościami świata biznesu – Absolvent Talent Days to jedyne wydarzenie w Polsce z takim rozmachem wspierające rozwój zawodowy młodych pracowników.

Celem Absolvent Talent Days jest łączenie młodych kandydatów do pracy z właściwymi pracodawcami – profesjonalnie, z uwzględnieniem nowoczesnych technologii oraz potrzeb i motywacji obu grup. Niemal 8 tysięcy młodych ludzi, którzy dzięki targom znaleźli pracę, to najlepszy dowód, że nam się to udaje – opowiada Katarzyna Godlewska, CEO Absolvent.pl, firmy organizującej imprezę.
Spotkaj się z pracodawcami i…z gwiazdami, Anną Dymną i Anną Starmach!

Chcesz znaleźć pracę lub ją zmienić? Absolvent Talent Days oferuje możliwość rozmowy i zgłoszenia swojej kandydatury bezpośrenio osobom rekrutującym w topowych firmach w Polsce.

Co powinieneś wiedzieć o rodzajach umów? Jakie są najczęstsze błędy popełniane na początku kariery? Co radzą młodym prezesi największych spółek w Polsce? Podczas paneli dyskusyjnych i warsztatów odpowiedzi udzielą największe osobistości biznesu, reprezentujący takie firmy jak: pracuj.pl, State Street, PMI, Empik, Shell, Motorola czy Integer.pl.

Na Absolvent Talent Days w Krakowie organizatorzy przygotowali również wykłady specjalne. Anna Dymna – aktorka i prezes fundacji “Mimo Wszystko”, oraz Anna Starmach – jurorka programu “Master Chef” emitowanego w TVN, zdradzą gościom swój przepis na sukces.

Jak się dostać?

Absolvent Talent Days to wydarzenie całkowicie bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie darmowego biletu ze strony: http://talentdays.pl. Na stronie dostępny jest również szczegółowy program imprezy.

Absolvent Talent Days organizuje portal www.absolvent.pl.
Partnerem strategicznym wydarzenia jest pracuj.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVN, Radio ESKA, Rzeczpospolita oraz Wirtualna Polska. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest ABSL. Partnerem technologicznym jest Motorola. Partnerami wspierającymi: PMI, Samsung, Motorla.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę