14 kwi '08

Targi Pracy w CENTRUM BIUROWYM LUBICZ

Poszukujesz praktyki, stażu lub pracy?
Nie może Cię zabraknąć na

TARGACH PRACY W CENTRUM BIUROWYM LUBICZ

Koniecznie przyjdź 14 maj (środa) do Centrum Biurowego Lubicz w Krakowie
(ul. Lubicz 23) w godz. 10:00-15:00.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów, absolwentów poszukujących pracy, praktyk, staży, jak również doświadczonych pracowników noszących się z zamiarem zmiany miejsca zatrudnienia.

Targi w Centrum są okazją spotkania się z przyszłym pracodawcą, do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firm i przedsiębiorstw rekrutujących. Uczestnicy będą mogli nawiązać współpracę z firmami mieszczącymi się zarówno w CBL, jak również firmami spoza Centrum, porozmawiać
z pracownikami Urzędów Pracy, zaczerpnąć wielu istotnych informacji od Biur Karier Krakowskich Szkół Wyższych.
Odwiedzający Targi uzyskają również profesjonalne porady płynące bezpośrednio od pracowników dużych korporacji. Dodatkowo podczas Targów będzie można wziąć udział w prowadzonych przez wystawców prezentacjach.

Honorowy Patronat nad targami objął Prezydent Miasta Krakowa
Główny organizator Targów: Centrum Biurowe Lubicz
Współorganizatorzy: euroPiM, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego,
Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.

Nie zmarnuj tej szansy!
Przyjdź na Targi!
Pomyśl o swojej przyszłości!

WSTĘP BEZPŁATNY!!!