1 paź '14

TECHCAMP HACKATHON – ZAKODUJ ŚWIAT JETSONÓW!

Jak wyobrażasz sobie zakupy przyszłości? Latające drony, samouzupełniające się lodówki i beacony w każdym sklepie? My też o tym marzymy! Wspólnie możemy stworzyć przyszłość już teraz. 17 października startuje całonocny maraton programowania TechCamp Hackathon w Krakowie. Trwa bezpłatna rejestracja!

Zadanie: stworzyć aplikację łączącą w sobie Internet i zakupy przyszłości
Czas: 24 godziny
Miejsce: Hub:raum, Przemysłowa 12 Kraków
Nagrody: łączna wartość ponad 10 tyś. zł
Podejmiesz wyzwanie?
Zarejestruj się bezpłatnie na: www.hackathon.techcamp.pl

Hackathon to trwające całą noc programowanie, którego celem jest stworzenie aplikacji lub jej prototypu wokół z góry ustalonej tematyki przewodniej. To wydarzenie przeznaczone dla programistów, grafików oraz wszystkich zainteresowanych tematem nowych technologii, którzy mają pomysł jak wykorzystać je w biznesie. Podczas wydarzenia uczestnicy łączą się w grupy, by wspólnie przygotować i zaprezentować stworzony projekt przed jury. Do ich dyspozycji na miejscu są przez cały czas mentorzy, którzy służą radą w zakresie technologii i potencjału biznesowego. Za najlepsze pomysły przyznawane są nagrody.

W czasie TechCamp Hackathon ramię w ramię staną ze sobą uczestnicy wydarzenia, by wspólnie tworzyć aplikacje przyszłości. Jedyne czego Wam potrzeba to technologiczny talent – my zapewniamy resztę.

Zasady:
1. Event jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja
2. Uczestnicy pracują na własnych komputerach w kilkuosobowych zespołach, które zostaną uformowane na miejscu
3. Prace nad projektami przyszłości potrwają 24 godziny
4. Spośród wszystkich drużyn biorących udział w Techcamp Hackathon jury wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę główną i tytuł Jetsons level master.
5. Czekają nagrody o wartości 10 tys. zł!
Ponadto:
1. Podczas wydarzenia usłyszymy inspirujących mentorów
2. Dosłownie dotkniemy przyszłości za sprawą gadżetów takich jak beacony, stoły interaktywne czy druk 3D
3. W trakcie całonocnego programowania każdy znużony koder będzie mógł naładować baterie odpoczywając w strefie relaksu i uzupełniając energię przekąskami z foodtrack’ów oraz hektolitrami kawy.

Nie ważne czy jesteś profesjonalistą czy kodujesz hobbystycznie, masz niepowtarzalną okazję sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Nie przegap Techcamp Hackathon – zarejestruj się już teraz! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami – Grupą Unity, Województwem Małopolskim, Kontakt.io, Hub:raum oraz Kei.pl.
www.hackathon.techcamp.pl

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!
JOANNA BUCIOR
PR MANAGER
GSM: +48 507 012 220 | TEL. +48 12 263 70 10
JOANNA.BUCIOR@UNITY.PL | WWW.UNITY.PL


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę