11 gru '14

TECHCAMP – TECHNOLOGIE NA JAVIE

TECHCAMP – TECHNOLOGIE NA JAVIE
Entuzjasto nowych technologii pora przestać śnić na Javie i zacząć kodować realnie! 14 stycznia w stolicy Dolnego Śląska i dzień później w sercu Małopolski podczas 23 i 24 odcinka TechCampu zmierzymy się z trendami i wyzwaniami języka autorstwa Jamesa Goslinga. Rejestracja trwa!

Zarejestruj się na TechCamp we Wrocławiu www.techcamp23.evenea.pl
Zarejestruj się na TechCamp w Krakowie www.techcamp24.evenea.pl

Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie Java Master, nie możesz tego przegapić. Podczas styczniowych spotkań naszych technologicznych emocji z pewnością nie obniży temperatura. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak ugryźć temat grafowych baz danych, zarejestruj się bezpłatnie i dołącz do pasjonatów nowych technologii. Na scenie swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się m.in. ekspert w administrowaniu bazami danych, nazywany „inżynierem od spraw katastrof” – Jarosław Pałka. Jarek opowie o wprowadzeniu do grafowych baz danych na przykładzie Neo4j. Tego wieczoru usłyszymy tez m.in. specjalistę od javowych zadań specjalnych z Grupy Unity.

Tradycyjnie po części merytorycznej przystąpimy do technologicznego networkingu. W czasie TechClash dla uczestników i prelegentów przygotujemy 3 stoliki, przy których zachęcimy do dyskusji o trendach rządzących w tym języku oraz wyzwaniach związanych z architekturą systemów. By sił wystarczyło na wiele godzin dyskusji dostarczymy Wam darmową, gorącą pizzę.

Wiedzą oraz pizzą jak zwykle dzielimy się bezpłatnie, ale by wziąć udział w wydarzeniu niezbędna jest rejestracja. Na wydarzenie zaprasza organizator Akademia Unity wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl, Miquido.

Zarejestruj się na TechCamp we Wrocławiu www.techcamp23.evenea.pl
Zarejestruj się na TechCamp w Krakowie www.techcamp24.evenea.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę