28 maj '14

TECHCAMP#18: OPROWADZIMY CIĘ PO PRZYSZŁOŚCI

Entuzjasto nowych technologii czy jesteś gotowy na podróż w przyszłość? Już 11 czerwca w czasie finałowego odcinka 3 sezonu TechCampu spróbujemy przewidzieć dokąd zmierza Internet i prześledzimy bajt po bajcie temat Big Data. Nie możecie tego przegapić!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja na: https://techcamp18.evenea.pl/

Na finale 3 sezonu TechCampu nie może zabraknąć nikogo, kto wierzy, że technologia to przyszłość. Miłość do IT pokazaliście już wielokrotnie (1922 uczestników zarejestrowanych w tym sezonie!) dlatego wierzymy, że temat kolejnego 18 już odcinka jest Wam równie bliski. W Studenckim Klubie Żaczek nie ukryje się przed nami żaden bajt informacji w temacie Big Data i Internet of Things. Na techcampowej scenie usłyszymy m.in. Marcina Klimka z Estimote. A ten, kto zastanawia się jak ugryźć ogromną ilość sieciowych informacji powinien koniecznie wysłuchać prezentacji Szymona Niemczury z Kontakt.io., który odpowie na pytanie jak mikro-lokalizacja i proximity computing zmienia nasz świat, zwłaszcza ten off-line. Na wszystkie pytania w temacie gromadzenia dużych ilości danych odpowie również Vladimir Mitiuszew z FreshMail, z którym zabrniemy w świat możliwości jakie daje chmura w email marketingu. Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądał technologiczny świat za 20 lat? Jak przetworzymy ogromne ilości sieciowych informacji? W czasie finału 3 sezonu TechCampu z pewnością nam to nie umknie i rozwikłamy wspólnie te zagadkę!

Spotykamy się 11 czerwca, o 19:00 w Studenckim Klubie Żaczek. Rejestracja trwa.

TechCamp oprócz maksymalnej dawki merytorycznej wiedzy daje szanse na przeanalizowanie swojej ścieżki kariery z profesjonalnym doradcą z Pracuj.pl, który z chęcią odpowie na wszystkie pytania i podpowie jak dobrze przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej.

W czasie finału sezonu nie zabraknie również networkingowych emocji gdy już po raz 18 zasiądziemy do Open Space by razem z prelegentami poznać szczegóły Big Data i Internet of Things, zadać nurtujące nas pytania oraz rozwiać technologiczne wątpliwości, a wszystko przegryźć gorąca pizzą.

Za technologiczne emocje odpowiada Akademia Unity wraz z partnerami Województwem Małopolskim, FreshMail, Kei.pl, Pracuj.pl oraz Grupą Unity. Bieżące informacje o TechCampie znajdziecie na www.techcamp.pl.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę