24 paź '14

TECHCAMP#20

TECHCAMP#20 – SPOTKAJ SIĘ Z TWÓRCĄ STARTUPU, KTÓRY PODBIŁ KICKSTARTERA!

Od dawna wiadomo, że w stolicy Małopolski drzemie technologiczny potencjał. Jednym z dowodów na to jest Sherlybox, który w ciągu 5 dni zawładnął Kickstarterem. Ze współtwórcą projektu – Markiem Cieślą, spotkają się wszyscy uczestnicy najbliższego TechCampu, już 29 października w krakowskiej Rotundzie.

Który język programowania jest najlepszy? Jak efektywnie walczyć o stołek w wymarzonej firmie? Kiedy jest odpowiedni czas na stworzenie swojego innowacyjnego startupu? Na wszystkie wątpliwości w tych kwestiach odpowiedzą profesjonaliści, w czasie 20 odcinka bezpłatnych spotkań technologicznych TechCamp w najbliższą środę.

Zarejestruj się bezpłatnie na: http://techcamp20.evenea.pl/

Podczas wydarzenia na scenie pojawi się współtwórca aplikacji Sher.ly i prywatnej chmury – Sherlybox. Marek Cieśla opowie m.in. o tym, jak pomysł ten stał się jednym z 20 wyróżnionych projektów zaprezentowanych w czasie konferencji TechCrunch Disrupt w Berlinie oraz jak w zaledwie pięć dni przekonać internautów do wpłacenia ponad 150 tys. dolarów na projekt. Tego wieczoru na scenie pojawi się też Adam Kopeć, projektant PHP z Grupy Unity i prelegent 4Developers, który przedstawi historię ewolucji języków programowania. O przewagach konkurencyjnych w karierze w IT opowie specjalista Pracuj.pl – Katarzyna Fijałkowska.

Po prezentacjach uczestnicy zasiądą do Speed Geekingu, czyli rundy wokół 4 stolików, w czasie której będą mogli porozmawiać ze specjalistami danych języków programowania o tym, jak kreować swoją ścieżkę kariery.

TechCamp startuje o godzinie 19 i prócz wiedzy ugości uczestników pizzą i najwyższej klasy networkingiem. Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Unity, wraz z partnerami – Grupą Unity, Pracuj.pl, Miquido, Nokia, Kei.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę