8 sty '15

TECHCAMP#23/24 POZNAJ NAJLEPSZYCH ARCHITEKTÓW JAVY

Tworzenie kodu w Javie to ich pasja, problematyka elastyczności aplikacji i programowanie obiektowe to ich codzienność, a żadne technologiczne niespodzianki z pewnością ich nie zaskoczą. Przyjdź na TechCamp i poznaj najlepszych ekspertów Javy w stolicy Dolnego Śląska i Małopolski. To ostatni moment na rejestrację!

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp23.evenea.pl (Wrocław)
Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp24.evenea.pl (Kraków)

Jeśli Ciebie również uzależnia Java już 14 i 15 stycznia dołącz do technologicznej społeczności Wrocławia i Krakowa. Podczas kolejnych odcinków największego technologicznego barcampu spojrzymy eksperckim okiem na tworzenie kodu dyktowane aktualnymi trendami w Javie. Kogo zobaczymy na scenie? Nasz techcampowy maraton rozpocznie reprezentant Grupy Unity, Radek Grabowski, z którym spróbujemy przewidzieć problemy i niespodzianki, mogące zaskoczyć młodych programistów na początku ich zawodowej drogi. W czasie najbliższego odcinka TechCampu również Java Masterzy znajdą coś dla siebie. Swoją praktyczną wiedzę przekaże uczestnikom we Wrocławiu Paweł Szulc, a w Krakowie Jarosław. Na finiszu części merytorycznej ciekawostki dotyczące kodowania obiektowego i funkcyjnego w Javie przedstawi Bartek „Koziołek” Kuczyński.

Tradycyjnie po prezentacjach zaprosimy Was do wspólnego networkingu w formule TechClash, podczas którego będziecie mieli okazję zadać wszystkie nurtujące pytania dotyczące kodowania w Javie, aktualnych trendów i wzorców, które warto znać. By nikogo nie dopadł głód dostarczymy Wam darmową pizzę, a wśród najbardziej zaangażowanych uczestników rozlosujemy specjalne kubki TechCampowiczów!

Aby wziąć udział niezbędna jest rejestracja na:
www.techcamp23.evenea.pl (Wrocław) oraz na: www.techcamp24.evenea.pl (Kraków)
Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę