9 lut '15

TECHCAMP#25/26 ŁAPIESZ SIĘ W PHP’IE? WPADNIJ NA TECHCAMP!

TECHCAMP#25/26 ŁAPIESZ SIĘ W PHP’IE? WPADNIJ NA TECHCAMP!
Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego. Z jego pomocą generowane są strony internetowe w tym portal społecznościowy Zuckerberga. Programisto! Jeśli czujesz że w lot chwytasz PHP dołącz do nas na najbliższych odcinkach TechCampu!

Wydarzenie jest bezpłatne, ale niezbędna jest rejestracja:
Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp25.evenea.pl (Kraków)

Zarejestruj się bezpłatnie na: www.techcamp26.evenea.pl (Wrocław)

Już 5 marca w Krakowie i 12 marca we Wrocławiu spojrzymy od strony kodu jeden z najpopularniejszych języków programowania – PHP oraz przedstawimy praktyczne wykorzystanie tego języka w codziennej pracy. Podczas krakowskiego odcinka Piotr Suszalski z Freshmail opowie o PHP w zastosowaniach typu enterprise. Na scenie wiedzą z zakresu kodowania w PHP;ie podzieli się również specjalista z Grupy Unity – Adam Kopeć.
Nie od dziś wiemy, że w stolicy dolnego śląska spotkać można wielu pasjonatów nowych technologii dlatego już w drugim tygodniu marca na techcampowej scenie zobaczymy Mariusza Gila. Ekspert od php’owego kodu opowie o możliwościach oferowanych przez Aerospike z perspektywy developera PHP. Z kolei Adam Zieliński, freelancer, Zend Certified Developer z 10-letnim doświadczeniem spróbuje odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące praktycznego tworzenia kodu w PHP.

Jeśli i Ciebie nurtują pytania związane z PHP-em po części merytorycznej tradycyjnie zasiądziemy do wspólnego networkingu w formule TechClash. Dla wszystkich uczestników dostarczymy gorącą, darmową pizzę i najlepsze technologiczne emocje.

Na wydarzenie zaprasza organizator wydarzenia Akademia Unity, wraz z partnerami Grupą Unity, Kei.pl oraz Miquido.


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę