2 gru '13

Testy Analityczne,Werbalne, Logiczne od Tests4job

Zapraszamy na stronę Tests4job ,który posiada w swojej ofercie:

Testy Analityczne : Czy umiesz odszukiwać dane?

Umiejętność czytania wykresów i rozwiązywania prostych operacji matematycznych jest bardzo przydatna. Przekonaj się, czy dokonywanie obliczeń w ograniczonym czasie nie sprawia Tobie kłopotów!

Testy Werbalne : Czy rozumiesz to, co czytasz?

Dzięki testom werbalnym nauczysz się czytać ze zrozumieniem, analizować oraz wyciągać wnioski na podstawie tekstu. Twoim zadaniem będzie ocena, czy zdania są prawdziwe, fałszywe czy może nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Testy Logiczne : Czy jesteś dobry w testach IQ?

Testy logiczne sprawdzają umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych i figuralnych. Sprawdź, czy posiadasz wysokie zdolności logiczne, czy może potrzebujesz jeszcze trochę praktyki.

Dla studentów WSZiB oraz absolwentów możliwości zakupu testów z 20% rabatem. Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się do Biura Karier, w celu uzyskania rabatu.