21 lut '11

Twoja Perspektywa – ogólnopolski konkurs dla studentów!

Twoja Perspektywa – już tylko tydzień pozostał do zakończenia rejestracji do III edycji ogólnopolskiego konkursu dla studentów!

Na studentów, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konkursu Twoja Perspektywa, czekają nagrody o łącznej wysokości 20 tys. zł oraz praktyki w Grupie TP. Do konkursu można przystąpić rejestrując się na stronie www.twojaperspektywa.pl do poniedziałku, 28 lutego 2011 do godz. 12:00. Organizatorami konkursu są Orange i Telekomunikacja Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy z Business for Society.

Do konkursu zapraszamy studentów, którzy ukończyli I rok studiów I stopnia oraz wszystkich studentów studiów II stopnia. Studenci z całej Polski konkurują w wybranej przez siebie dziedzinie – może to być informatyka, telekomunikacja lub marketing i zarządzanie. Warunkiem udziału jest wiek poniżej 26 roku życia i wypełnienie aplikacji zgłoszeniowej na www.twojaperspektywa.pl.

„Grupa TP potrzebuje młodych, wykształconych specjalistów z dziedzin kluczowych dla firmy telekomunikacyjnej” – powiedział Marcin Kasperek, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.
Pierwszy etap konkursu – eliminacje – odbędą się od 1 do 31 marca 2011. Eliminacje polegają na rozwiązaniu testu on-line składającego się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz jednego pytania otwartego. Do półfinału zakwalifikuje się 9 najlepszych studentów z każdej dziedziny. W półfinale studenci będą rozwiązywać on-line sytuację biznesową, a najlepsi z nich (po 3 z każdej dziedziny) w finale zaprezentują swoje rozwiązanie komisji konkursowej. Finał konkursu odbędzie 27 maja 2011 w sali kinowej budynku TP przy ul. Twardej 18
w Warszawie.
Konkurs jest częścią programu Twoja Perspektywa, którego celem jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy biznesowej, ważnej z punktu widzenia rynku pracy oraz pokazanie im możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej.

Konkurs Twoja Perspektywa jest jednym z elementów programu pod tą samą nazwą. W trwającej obecnie edycji programu zaplanowane są 34 warsztaty na 13 uczelniach w całej Polsce. Twoja Perspektywa to także Program Ambasadorski Grupy TP, który opiera się na ścisłej współpracy firmy z uczelniami za pośrednictwem grupy studentów – „Ambasadorów Grupy TP”.

Więcej informacji o III edycji konkursu i programie znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl

Informacji o konkursie Twoja Perspektywa udziela:
Agnieszka Krawczyńska
Campus Recruiter
tel. (22) 890 02 48
kom. 503 526 809
agnieszka.krawczynska@pszk.org.pl


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę