20 lis '08

Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach od 17 do 21 listopada 2008 w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie przy al. Kijowskiej 14 (start godz. 9. 30) odbywa się się Tydzień Przedsiębiorczości. W ramach tygodnia cykl bezpłatnych szkoleń, seminariów i spotkań dla studentów wszystkich krakowskich uczelni wyższych.
17 listopada odbyło się Pod Jaszczurami "Spotkanie z Biznesem" moderowane przez Dariusza Bohatkiewicza. Brało w nim udział wielu młodych, znakomitych przedsiębiorców, a oczarował nas Bartosz Skwarczyk, prezes firmy Progres.
W kolejnych dniach w siedzibie uczelni przy al. Kijowskiej 14 odbywają się warsztaty:
18 listopada, s. 5K, godz. 16.30 "Manager jako profesja" prowadzi Paweł Jarosz
19 listopada, s. 6K, godz. 16:30 "Praca w agencji interaktywnej – dwie godziny z życia szalonego kreatora reklam w Internecie. Czyli w praktyce – jak wypromować kombajn w Sieci", prowadzi Bartłomiej Juszczyk
20 listopada, s. 5K, godz. 16:30 warsztat Katarzyny Gacek i Roberta Michalak"TEAM GEIST: poczuj się w zespole"
21 listopada, s. 6K, godz. 16:30 "Deal w kilka chwil. Negocjacje pozycyjne i problemowe"
www.sfbcc.pl. oraz www.k-i.wszib.edu.pl
Zapraszamy!