4 kwi '24

VII. edycja konferencji SForce Summit 2024 (online)

VII. edycja konferencji SForce Summit 2024 (online)

W dniach 23-25 kwietnia 2024 r. odbędzie się już VII. edycja konferencji SForce Summit 2024 (online), czyli największego wydarzenia poświęconego Salesforce w polsce.

Konferencja będzie odbywała się w formie transmisji online. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów i pasjonatów Salesforce w Polsce. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, konsultantów, frontendowców, testerów, specjalistów od AI, IoT. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Salesforce w Polsce. Podczas konferencji na swoich wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W dniach 23-25.04.2023 r. wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych Salesforce w Polsce. 

Bilety na SForce Summit 2024 (online) są bezpłatne, jednak uczestnicy zobowiązani są do rejestracji, która gwarantuje miejsce na wydarzeniu. Jest ona dostępna na stronie internetowej: https://sforcesummit.pl/

Spodziewajcie się inspirujących prezentacji oraz możliwości nawiązania cennych kontaktów z ekspertami i profesjonalistami branży. Równocześnie będą odbywać się targi pracy. 

Zaplanowaliśmy kilka merytorycznych prezentacji, które poprowadzą eksperci od Salesforce. Spodziewajcie się m.in. takich tematów: 

  1. Jak zrobić naprawdę dobre demo?
  2. Otwarte dla Wszystkich: Klucz do Web Accessibility w LWC
  3. Named Credentials & External Credentials w praktyce
  4. Jak wyjść z długów w 2024 – czym jest dług techniczny i co to ten refactor
  5. „”Wszystko jest ważne””, czyli jak zdefiniować priorytety i scope projektu
  6. Czego nikt ci nie powie o CRM Analytics?
  7. Media Cloud w walce o palmę pierwszeństwa na rynku sprzedaży reklam

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w SForce Summit i dołączenia do dyskusji nad przyszłością technologicznych innowacji!

Sponsorami wydarzenia są: Craftware i Nextview Consulting, a partnerem technologicznym Salesforce. 

 

Do zobaczenia już 23 kwietnia! 

 


Zamieść ofertę

pracy, praktyki, szkolenia lub pracy za granicą:

zamieść ofertę