11 lip '24

Wakacyjne praktyki. Idealne rozwiązanie dla każdego studenta? Nowy artykuł od aplikuj.pl

Wakacje zwykle kojarzą się z relaksem, podróżami i odpoczynkiem. Jednak dla studentów, zwłaszcza tych z ostatnich lat studiów, to również świetny moment na rozwijanie swoich kompetencji zawodowych. Jednym z najlepszych sposobów na zdobycie cennego doświadczenia są staże i praktyki. Warto jednak również rozważyć uczestnictwo w certyfikowanych kursach online, które można realizować zdalnie, nawet podczas wakacyjnych wyjazdów. W tym artykule redakcja Aplikuj.pl zebrała rekomendowane kursy i szkolenia online dla studentów, którzy przygotowują się do wejścia na rynek pracy lub planują założyć własną firmę. Znajdziesz tu kursy związane z tematyką AI, prawem autorskim, sektorem MSP oraz transformacją cyfrową. Sprawdź, jakie certyfikaty warto zdobyć, aby efektywnie wykorzystać wolny czas.

Czytaj dalej: Wakacyjne praktyki. Idealne rozwiązanie dla każdego studenta? – Aplikuj.pl