14 paź '16

Warsztaty-Akademia Rachunkowości

Warsztaty, obalając stereotypy, wprowadzą cię w tajniki pracy audytora. Dzięki nim poznasz wartość dodaną, którą audyt tworzy dla biznesu, a realne przykłady pokażą Ci, jak wykorzystać wiedzę teoretyczną z zakresu rachunkowości i finansów w praktyce.

Aplikuj online do 3 listopada na wybraną akademię.

O Akademii

Akademia Rachunkowości to cykl 4 warsztatów. Każde spotkanie będzie dotyczyło innego etapu audytu sprawozdań finansowych. Dowiesz się m.in. jakie procedury i testy wykorzystywane są w procesie badania sprawozdań finansowych. Poznasz też największe wyzwania w pracy audytora. Akademia zakończy się finałem w Warszawie, będącym symulacją audytu. W finale weźmie udział najlepsza grupa z każdego miasta, w którym odbyła się Akademia Rachunkowości.

Co zyskasz biorąc udział w Akademii?
•Praktyczna wiedza i doświadczenie
•Certyfikat uczestnictwa i dobry wpis w CV
•Atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe
•Coaching rekrutacyjny
•Networking z zespołem Deloitte
•Skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki do działu Audytu dla wyróżniających się uczestników

Do kogo skierowana jest Akademia Rachunkowości?

Zapraszamy studentów III roku pierwszego stopnia oraz I roku drugiego stopnia wszystkich kierunków studiów, którzy chcą zdobyć wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz pragną związać swoją przyszłą karierę z audytem.

Tematy i daty warsztatów

Cykl 4 spotkań odbędzie się w terminach od 16 listopada do 14 grudnia. Akademia Rachunkowości zakończy się wielkim finałem w Warszawie (11 stycznia 2017). Warsztaty będą odbywały się równolegle w następujących miastach:

Warszawa • Kraków • Katowice • Szczecin • Poznań • Łódź • Wrocław • Gdańsk

Liczba miejsc jest ograniczona!

Terminarz spotkań

Przed każdym warsztatem otrzymasz słowniczek najważniejszych pojęć.
Tematem spotkań będą różne elementy badania tej samej spółki.

16.11.2016 – Podstawy audytu

23.11.2016 – Badanie aktywów z perspektywy zapasów i należności

30.11.2016 – Rezerwy i przychody – wyzwanie audytora

07.12.2016 – Podsumowanie Akademii