19 kwi '13

Weż udział w grze „Chłopska Szkoła Biznesu”

Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej serdecznie zaprasza do udziału w grze „Chłopska Szkoła Biznesu”.
Chłopska Szkoła Biznesu – zapraszamy do rozgrywki!

Biorąc udział w grze będziesz miał możliwość wcielić się w role historycznych przedsiębiorców z Andrychowa. Będąc kowalem, tkaczem lub piekarzem będziesz mógł produkować, handlować swoimi towarami jak również organizować wyprawy handlowe do różnych miast Europy.

Wygrywa ten kto zgromadzi największą pule kapitału, ale gra to tylko pretekst do rozwijania swoich kompetencji – tak bardzo cenionych przez pracodawców na obecnym rynku pracy. Przystępując do gry możesz rozwijać swoje kompetencje społeczne, takie jak: przedsiębiorczość, kreatywność czy umiejętności społeczne, a także negocjacyjne.

Serdecznie zapraszamy do gry 22.04.2013, godz. 10:00-12:00, siedziba Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac Na Stawach 1, sala 006, parter.